Wyświetlanie 1–24 z 45 wyników

Zegary stojące

Wnętrze domu jest odzwierciedleniem wnętrza człowieka. To, czym lubi się on otaczać i gdzie czuje się najbardziej komfortowo, wiele mówi o jego upodobaniach i charakterze. Szczególnie cenne w tym względzie są wysmakowane, unikalne dodatki, stanowiące ukoronowanie wystroju wnętrza, jego szlachetne dopełnienie. W elegancko zaaranżowanych salonach czy sypialniach, inspirowanych stylem modern classic czy hampton, idealnie wpasowują się proponowane Państwu przez nas zegary stojące. To absolutna klasyka, której nie może zabraknąć wszędzie tam, gdzie ceni się harmonię, oryginalność, nienaganny ład, ekskluzywność, luksus, słowem: wszystko to, co zamyka się w pojęciu glamour.

Promocja!
Original price was: 229,90 zł.Current price is: 199,00 zł.
Promocja!
Original price was: 229,90 zł.Current price is: 199,00 zł.
Promocja!
Original price was: 306,90 zł.Current price is: 237,15 zł.
Promocja!
Original price was: 229,90 zł.Current price is: 187,00 zł.
Promocja!
Original price was: 108,90 zł.Current price is: 99,00 zł.
Promocja!
Original price was: 263,00 zł.Current price is: 203,15 zł.
Promocja!
Original price was: 199,00 zł.Current price is: 169,15 zł.
Promocja!
Original price was: 273,90 zł.Current price is: 203,15 zł.
Promocja!
Original price was: 306,90 zł.Current price is: 249,05 zł.
Promocja!
Original price was: 295,90 zł.Current price is: 279,00 zł.
Promocja!
Original price was: 569,00 zł.Current price is: 499,00 zł.
Promocja!
Original price was: 295,90 zł.Current price is: 279,00 zł.

Jak wkomponować zegar stojący w eleganckie otoczenie?

Każdy nowoczesny zegar stojący, jaki znajdziecie Państwo w naszym sklepie, jest kontynuacją tradycji sięgającej połowy XV wieku, kiedy to pojawiły się pierwsze egzemplarze tego rodzaju urządzeń do odmierzania upływającego czasu. Dzisiaj nadal najpiękniejsze i najbardziej zachwycające modele inspirowane są stylistyką pierwowzorów, kształtowanych na wzór wież lub dzwonnic – lub na modę francuską, upodabniając je formą do tabernakulum. Zegar stojący do salonu to wciąż ponadczasowy i uniwersalny dodatek, jednocześnie stylowy i jedyny w swoim rodzaju. Mnogość dostępnych propozycji sprawia, że ostateczny, stylistyczny sznyt każdego wnętrza można modelować właśnie dzięki niemu, sposobowi jego wykonania, szlachetnemu profilowi oraz najlepszym gatunkowo materiałom.

Eleganckie i misternie zdobione zegary to samodzielna dekoracja, ciesząca oczy osób ceniących sobie niepowtarzalne dekoracje, ale i w pełni funkcjonalny dodatek, wypełniający swoje żmudne zadanie każdego dnia. Ze względu na swój charakter idealnie dopasuje się do salonów urządzonych w stylu glamour, hampton czy modern classic, w których dominuje nienachalna, czysta biel przełamana złotem oraz ciepłymi fakturami naturalnych surowców, jak drewno, w tym jego egzotycznych gatunków. Tak olśniewający element wyposażenia, jak zegar stojący, powinien znaleźć się w centrum uwagi jako stylistyczna dominanta przestrzeni. Mniejsze modele można umieścić na kominku, nawiązując tym samym do starych tradycji, można również postawić je na ozdobnej komodzie, stanowiącej główny element aranżacji pokoju. Bardziej okazałe pod względem rozmiarów propozycje będą doskonałym uzupełnieniem przestrzeni, jeśli znajdą się przed wejściem do salonu lub w jego wnętrzu, postawione na tle odcinającej się kolorystycznie ściany dla jeszcze lepszego ujęcia wszystkich jego misternie stworzonych detali.

Stojące zegary z oferty Decor&You

W przygotowanej specjalnie dla Państwa ofercie znalazły się wszystkie najbardziej interesujące modele stojących zegarów. Wśród nich można odnaleźć klasyczne w formie, wykonane z jubilerską precyzją zegary drewniane z wygodną rączką, mające za wzór pierwsze egzemplarze, tworzone na potrzeby elit. Doskonale sprawdzą się one w klasycznych, eleganckich wnętrzach oraz w salonach miłośników stylu retro i vintage w nowoczesnym, bardziej eleganckim i szykownym wydaniu. Oferta proponowanych zegarów stojących obejmuje również bardziej współczesne wersje w metalowych oprawach – srebrnych lub złotych - pasujących także do luksusowych, minimalistycznych wnętrz w typie loft, będących mostem pomiędzy tradycją i nowoczesnością, między ciepłem przytulnych wnętrz i zimnem materiału, z jakiego zostały wykonane. Ich nieco surowa, ascetyczna forma podkreśli czystość i elegancję miejsca oraz da wyraz harmonii, jaka panuje w tak zaaranżowanym pomieszczeniu. W mniejszym wydaniu dostępne są nieszablonowe, niewielkie stojące zegary na szklanych podstawkach, z kontrastującymi kolorystycznie tarczami. Dzięki swojej subtelnej formie doskonale sprawdzą się jako element wyposażenia sypialni. Poza nimi dostępne są również modele pozwalające jednocześnie eksponować ulubione zdjęcia najbliższych, a to za sprawą formy dyptyku, w którym jedną część stanowi tarcza zegara, drugą – miejsce na fotografię. To jeden z najbardziej niepowtarzalnych akcesoriów, jakimi można udekorować dom.

Dlaczego warto wybrać nasze dodatki?

Proponowane w Decor&You dodatki, w tym eleganckie, niepowtarzalne i ponadczasowe zegary stojące do salonu czy sypialni to produkty najwyższej jakości. Projektowane ze znawstwem oraz pasją do tworzenia rzeczy nietuzinkowych i oryginalnych, stanowią dodatki dedykowane wizjonerom, wszystkim tym, którzy we wnętrzu własnego domu szukają czegoś więcej niż jedynie schronienia i chcą stworzyć z niego miejsce zachwycające jak dzieła wielkich mistrzów, zapierające dech w piersiach i niemożliwe do podrobienia. Stale poszerzamy naszą ofertę, wyszukując specjalnie dla Państwa najpiękniejsze egzemplarze, pochodzące od najlepszych producentów na rynku. Stojące zegary z Decor&You to perełki, sprawiające, że każde wnętrze nabiera indywidualnego charakteru. Jednocześnie są tak uniwersalne, że pozwalają dopasować się do stylistyki najbardziej popularnych nurtów aranżowania wnętrz, jak art deco, hampton, modern classic czy innych.

Zobacz więcej