Wyświetlanie 1–24 z 29 wyników

Srebrne patery na owoce

Na wystrój wnętrz składa się wiele różnych produktów. Tworzą go nie tylko meble, kolory ścian i tekstury, ale również dodatki. W zależności od tego, jakie pomieszczenie właśnie Państwo urządzają, różne rodzaje akcesoriów i mebli biorą udział w aranżacji przestrzeni. W naszej ofercie znajdują się jakościowe produkty, wyjątkowe egzemplarze gatunkowych i stylowych artykułów, które pasują do wnętrz urządzanych ze smakiem i pomysłem. Srebrne patery na owoce mogą stać się głównym elementem dekoracyjnym wnętrza. Pasują zarówno do salonu, jak i kuchni oraz jadalni. Prezentują się wyjątkowo w różnych wnętrzach. Są ponadczasowe i uwielbiane przez mieszkańców. Zachwycają swoją jakością i designem również gości odwiedzających domy przyjaciół.

Promocja!
Original price was: 399,00 zł.Current price is: 359,10 zł.
Promocja!
Original price was: 399,00 zł.Current price is: 369,00 zł.
129,00 229,00 

Funkcjonalne patery na owoce, które sprawdzą się w różnych wnętrzach 

Urządzając wnętrze, nie można zapomnieć o jakościowych dodatkach. To one budują klimat danego pomieszczenia. Srebrna patera na owoce jest nie tylko elementem dekoracyjnym, ale ma swoje określone funkcje. To na niej mogą Państwo zamieścić owoce i warzywa, które będą stale dekorować przestrzeń. Patery można wykorzystywać również okazjonalnie, w przypadku odwiedzin rodziny i znajomych, organizacji przyjęć i imprez okolicznościowych. Na paterach często trzymane są nie tylko owoce, ale również ozdoby świąteczne, drobne akcesoria, przedmioty codziennego użytku. Wykorzystanie pater zależy od osobistych preferencji mieszkańców, więc ich przeznaczenie wcale nie musi być tak oczywiste. 

Jakościowe patery na owoce — ponadczasowe produkty, które spełnią swoje funkcje 

Asortyment naszego sklepu charakteryzuje najwyższa jakość produktów. Wykonane z jakościowych materiałów patery są trwałe i ponadczasowe. To produkty, które mogą posłużyć swoim użytkownikom przez długie lata, a nierzadko są przecież przekazywane z pokolenia na pokolenie. Świetnie odnajdą się w nowoczesnych przestrzeniach, modernistycznych pomieszczeniach, czy wnętrzach urządzanych w stylu nowojorskim. Dostępne w naszej ofercie patery wykonane są najczęściej z metalu lub niklu. Wszystkie produkty, które zostają udostępnione do sprzedaży, to najwyższej jakości asortyment, który zostaje sprawdzony pod względem użytkowym i dekoracyjnym. Znamy, śledzimy i tworzymy trendy, dlatego wiemy, co może spodobać się naszym odbiorcom i które produkty pasować będą do wnętrz, które zamieszkują. 

Patery, które podkreślą charakter wnętrz 

Dodatki sprawiają, że wnętrze, któremu do tej pory brakowało charakteru, zaczyna nabierać nowych barw. Srebrne patery na owoce sprawdzą się w wielu wnętrzach, w których będą pełnić funkcję wyjątkowych dodatków aranżacyjnych, ale dobrze odnajdą się także w towarzystwie innych drobiazgów. Srebro to odcień, który pasuje do klasycznych rozwiązań, ale też daje nieograniczone możliwości związane z nowoczesną dekoracją. Srebrne patery dobrze wyglądają w tradycyjnych wnętrzach, mogą stać się głównym elementem dekoracyjnym lub dodatkiem do istniejących już w pomieszczeniach rozwiązań. Wieloletnie doświadczenie i nasza wiedza na temat wnętrz, mebli i dodatków sprawia, że chętnie podpowiadamy naszym klientom, które produkty powinni wybrać. 

Możemy pomóc w zaaranżowaniu dodatków w klasycznych wnętrzach, a także doradzić względem urozmaicenia nowoczesnej przestrzeni. Srebrne patery na owoce, które znajdą Państwo w naszej ofercie, dostępne są w różnych wielkościach i kształtach. Każda z nich różni się między sobą detalami lub formą. Dzięki temu bez problemu wybiorą Państwo tę paterę, która pasować będzie do konkretnego pomieszczenia oraz jego charakteru.

Zachęcamy do regularnego zapoznawania się z naszą ofertą, sprawdzania najnowszych produktów i poszukiwania inspiracji wśród prezentowanych mebli i dodatków.

Zobacz więcej