Wyświetlanie 1–24 z 27 wyników

Stoliki pomocnicze okrągłe

Mebel ten jest uzupełnieniem zwykłego stolika kawowego i zapewnia jeszcze większą wygodę. A wszystko dzięki jego niezwykłej funkcjonalności i uniwersalności. Co do wielkości, z pewnością jest nieco mniejszy od kawowego i powinien być od niego również nieco wyższy. Może pełnić różne funkcje. Jedną z tych najbardziej popularnych jest stawianie go po jednej ze stron kanapy, czy fotela, aby zapewniał dodatkową powierzchnię, na którą można odłożyć filiżankę kawy czy kubek gorącej herbaty. Można także wykorzystać go w dodatkowym pomieszczeniu swojego domu, np. w przedpokoju. Przeznaczenie, jakie wymyślą Państwo dla stolika pomocniczego okrągłego tak naprawdę zależy wyłącznie od Was. Bardzo dobrze odnajdzie się w kuchni, łazience, sypialni czy korytarzu. Jeśli są Państwo zainteresowani jego zakupem, zachęcamy do zapoznana się z ofertą naszego sklepu Decor&You, gdzie przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji.

Promocja!
Original price was: 2259,00 zł.Current price is: 1960,00 zł.

Czym charakteryzuje się ten typ stolika?

Jak sama nazwa wskazuje, jest on stolikiem pomocniczym okrągłym, czyli uzupełnieniem dla stolika głównego. Z całą pewnością go nie zastąpi, ponieważ jest na to zbyt mały. Ale właśnie o to chodzi, aby był niewielkich rozmiarów, by móc go z łatwością przenosić, by był kompatybilny i by wszędzie się zmieścił. Jeśli chodzi o powierzchnię blatu ma ona kształt okręgu, a więc brak jest w nim kanciastych brzegów. To z pewnością dobry wybór, gdy w domu przebywają dzieci. Pomoże to bowiem uniknąć niepotrzebnych obić czy stłuczeń. Tak naprawdę stolik ten nie musi wyłącznie służyć do odstawiania na nim kawy. Można go również wykorzystać w inny sposób. Na okrągłym stoliczku pięknie będą wyglądały postawione kwiaty, czy to w wazonie, czy w doniczce. Można również umieścić na nim świece zapachowe, które umilą niejeden wieczór. Sprawdzi się również w sypialni, jako alternatywa dla stoliczka nocnego. Mnogość możliwości jego wykorzystania przechodzi najśmielsze oczekiwania. Pasuje praktycznie do każdego stylu!

Zdecydować się na jeden, czy dwa stoliki pomocnicze okrągłe do salonu?

Odpowiedź na to pytanie będzie zależeć przede wszystkim od tego, jakiej wielkości jest salon, jak duża jest stojąca w nim kanapa, a także, czy poza nią znajdują się w tym pomieszczeniu jakieś inne, dodatkowe siedziska, takie jak na przykład fotel, szezlong, puf itp. Jeśli kanapa jest na tyle duża, że siadając na niej, nie z każdego miejsca są Państwo w stanie dosięgnąć do stolika kawowego, wówczas faktycznie warto pomyśleć nad zakupem stolików pomocniczych okrągłych. Podobnie zresztą, gdy w salonie znajdują się dodatkowe siedziska. Takie stoliczki mogą zapewnić komfort nie tylko Państwu, ale również i gościom. Z kolei jeśli narożnik jest na tyle mały, że bez problemu siedząc na nim sięgamy po kieliszek wina, stojący na stoliku naprzeciw, wówczas nie ma sensu inwestować w kolejny mebel. W przypadku, gdy pomieszczenie jest małe, obecność dodatkowego stolika może je optycznie pomniejszyć. Warto więc dobrać dodatkowe stoliki pomocnicze do aranżacji oraz charakteru wnętrza.

Zobacz również
Stoliki pomocnicze glamour
Stoliki pomocnicze wysokie
Stoliki pomocnicze złote
Zobacz więcej