Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Konsole szklane

Meble szklane cieszą się ogromną popularnością z wielu powodów. Konsole natomiast dają ogrom możliwości, dlatego dobrze jest je mieć. Z ich połączenia powstaje więc produkt wręcz doskonały – szklana konsola. Taka konsola w przedpokoju czy salonie to świetne uzupełnienie aranżacji, a dla Ciebie dodatkowa półka, która bardzo się przydaje. Wybierz jeden z oferowanych przez nas mebli i poznaj w praktyce zalety szklanego blatu konsoli.


Dlaczego warto stawiać na konsole meblowe ze szklanym blatem?

Konsole meblowe to półki, które ustawia się tam, gdzie potrzebny jest dodatkowy blat, ale nie ma zbyt wiele miejsca na duże szafki. Te meble zmieszczą się w różnych przestrzeniach. Doskonale odnajdą się w dużym wnętrzu, jak i małym mieszkaniu. Do najczęściej wybieranych mebli tego rodzaju należą konsole szklane. Powodem tego jest fakt, że blat ze szkła hartowanego jest wytrzymały niemal tak samo, jak drewniany, a prezentuje się znacznie bardziej elegancko. Szkło łatwiej jest wyczyścić, o jego przejrzysta tafla odbija światło, czym wprowadza do pokoju ciepło i może go optycznie powiększyć, jeśli jest odpowiednio ustawiona. W nowoczesnych domach i mieszkaniach szklana konsola to doskonałe rozwiązanie.

Szklana konsola do przedpokoju i salonu

Meble ustawia się tak, aby były jak najbardziej funkcjonalne i wygodne. Dotyczy to również konsoli. Ich głównym zadaniem jest ułatwienie postawienia różnych przedmiotów tak, aby nie robić przy tym bałaganu. Szklane konsole można zatem zobaczyć często w przedpokoju. Jest to pierwsze wnętrze, które widzą Twoi goście, dlatego musi być gustownie urządzone, ale najważniejsze, żeby było wygodne. Konsola szklana postawiona blisko drzwi ułatwia ubieranie i rozbieranie się. Blat ze szkła pozwala położyć klucze czy portfel. Skorzysta na tym każdy, kto wchodzi i wychodzi z domu. Ale to nie jedyne miejsce, w którym warto mieć konsole szklane. Także w salonie, szczególnie takim z aneksem kuchennym, są one użyteczne. Tam meble tego typu pomagają utrzymać porządek i stanowią dodatkową ozdobę, zwłaszcza jeśli wybierzesz nasze konsole meblowe w stylu glamour lub nowoczesnym. Ich pozytywny wpływ na aranżację jest niepodważalny.

Jakość dla Ciebie i wnętrza - najlepsze konsole szklane

Kupując meble chcesz na pewno, aby przetrwały one więcej, niż jeden sezon. Dostępne w Decor&You konsole szklane są gwarancją trwałości. Stelaż wykonany z metalu lub stali nierdzewnej zapewnia mocne podparcie dla blatu ze szkła hartowanego - a więc takiego, które jest odporne na stłuczenie. Szklana konsola może stać w Twoim pokoju długo i będzie wyglądać wyśmienicie. Zapewniamy to nie tylko tworząc wytrzymałe meble, ale też dbając o ich design. Oferujemy konsole meblowe ze szklanym blatem i podstawą w kolorze srebrnym i złotym. Nasze produkty reprezentują styl nowoczesny, nowojorski i glamour, a więc są gustowne i wyglądają luksusowo. Dopasuj ich design do swojego wnętrza i wybierz wymiary, które pozwolą na to, aby konsola szklana mogła stać dokładnie tam, gdzie tego chcesz i zapewniała wygodę.

Zobacz więcej