Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Zegary nowoczesne

Na duszę domu składają się przede wszystkim dodatki, jakie się w nim znajdują. To od ich strojności i charakteru zależy, czy salon lub sypialnia będą przytulne i eleganckie, czy ascetyczne i skrajnie modernistyczne. Wśród akcesoriów, które można doskonale dopasować do każdej aranżacji i które jednocześnie są w pełni funkcjonalnym oraz praktycznym dodatkiem, są nowoczesne zegary.
W naszym sklepie dostępne są one w wielu interesujących, niepospolitych i wyrafinowanych wersjach, przeznaczonych dla klientów o wyjątkowych gustach i zamiłowaniu do piękna w klasycznym, choć nieco odświeżonym wydaniu. Nowoczesny zegar może przybrać wiele modnych form, dostosowując się do wielkości pomieszczenia czy koncepcji, jaka przyświeca podczas jego aranżacji i dobieraniu dodatków oraz dominujących stylów, jak art deco, modern classic czy styl nowojorski. Jedno jest pewne – czas odmierzany zegarami o tak wyszukanych formach nie może być czasem straconym.


Co mamy na myśli, mówiąc o nowoczesnych zegarach?

Nawet bardzo nowoczesne zegary ścienne będą swoją stylistyką nawiązywać do klasycznych pierwowzorów, doskonałych pod względem symetrii, harmonijnych form czy wyszukanych dekoracji. Dzisiaj, opierając się na wiekach doświadczenia w tworzeniu unikalnych i ekskluzywnych akcesoriów, powstają nowoczesne zegary. Ich charakter i pewna ponadczasowa uniwersalność pozwala dopasować ich wygląd, wielkość czy rozmiar do najbardziej cenionych obecnie stylów stosowanych w aranżacji wnętrz. Zegary ścienne nowoczesne doskonale korespondują z innymi dodatkami składającymi się na styl klasyczny czy art deco, natomiast masywniejsze i bardziej dominujące nad przestrzenią zegary stojące nowoczesne tworzą niezapomniane duety ze stylem loftowym, nowojorskim czy hampton.

Słowem, dzisiejsze zegary są tworzone z materiałów gwarantujących im ogromną trwałość, zaś ich forma odwołuje się do najpiękniejszych, historycznych nurtów, obowiązujących na przestrzeni wieków w kulturalnych ośrodkach Europy. Połączenie klasyki i nowoczesności sprawia, że są naprawdę wyjątkowe.

Jak umieszczać nowoczesne zegary w eleganckich wnętrzach?

Każdy nowoczesny zegar powinien otrzymać miejsce w salonie czy sypialni, pozwalające odpowiednio wyeksponować jego zachwycające, stylowe piękno. Im mniej innych akcesoriów i dodatków znajdzie się w jego bezpośrednim otoczeniu, tym lepiej spełni swoją dekoracyjną funkcję.

Zegary nowoczesne ścienne najlepiej jest umieszczać na dużych połaciach nagich ścian, na tle neutralnych kolorów, pozwalających wydobyć patrzącemu wiele detali, składających się na te małe dzieła sztuki współczesnej. Wykonany misternie i precyzyjnie zegar może stać się dominantą pomieszczenia, centralnym punktem, skupiającym wzrok patrzącego, kiedy tylko znajdzie się w salonie. Równie dobrym pomysłem na jego ulokowanie jest miejsce nad wypoczynkiem lub nad ozdobną komodą. Najlepiej, aby oba dodatki korespondowały ze sobą stylistycznie.

Również zegar stojący nowoczesny powinien znaleźć odpowiednią dla siebie oprawę, aby mógł w pełni rozsiewać wokół swój urok i czar. Model z wygodnym uchwytem będzie się doskonale prezentował jako dodatek postawiony na gzymsie kominka, zgodnie z tradycją francuskich, osiemnastowiecznych posiadłości, które właśnie ten sposób ekspozycji uważały za najbardziej estetyczny i godny tak wyrafinowanych dodatków, stanowiących wtedy zupełną nowość. Innym sposobem na wydobycie pełni piękna z tych modeli jest umieszczenie ich na komodach czy specjalnie przygotowanych dla nich postumentach.

Jakie zegary znajdziecie Państwo w ofercie Decor&You?

W ofercie Decor&You czekają na Państwa wszystkie najpiękniejsze propozycje nowoczesnych zegarów – ścienne i stojące, mniejsze i większe, nawiązujące do klasycznych form lub ascetycznie nowoczesne. Nasz asortyment obejmuje produkty wykonane w drewnie, nawiązujące formalnie do pierwszych tego typu modeli wzorujących się na wieżach i dzwonnicach, skupiające się na misternie rzeźbionych detalach i intrygujących żłobieniach. Wśród propozycji można odnaleźć także modele wykonane z jak najbardziej współczesnych materiałów – ze szklanymi podstawami lub wykonane w całości z estetycznie obrobionego i zabezpieczonego metalu, utrzymane w ponadczasowej kolorystyce złota i srebra. Bardzo gustowny dodatek stanowią także zegary tworzące parę z unikalną ramą na fotografię, którą można wykorzystać jako element wyposażenia gabinetu lub biura. Chętnie wybieranymi przez Państwa modelami są zegary o oryginalnej, zaokrąglonej formie, kojarzące się z harmonią, spokojem oraz nieskończonością. Kilka z nowoczesnych zegarów ściennych oraz stojących zostało wyposażonych też w praktyczne dodatki jak termometr.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze akcesoria?

Na oferowane w Decor&You produkty składają się jedynie wyjątkowe akcesoria. Każdy nowoczesny zegar, jaki znajdziecie Państwo na wirtualnych półkach naszego sklepu internetowego, to małe dzieło sztuki współczesnej, łączące w sobie klasyczne podejście do koncepcji i formy zegarów jako takich, ale utrzymanych w duchu nowoczesności. Dzięki temu do Państwa rąk trafiają szlachetne, najbardziej intrygujące i zachwycające dekoracje wnętrz, dopasowujące się doskonale do stylistyki głównych nurtów, w jakich dekorowane są dzisiejsze eleganckie, luksusowe domy.

Wszystkie produkty są dokładnie selekcjonowane i wybierane spośród najlepszych. Materiały, z jakich są wykonywane, zawsze są najwyższej jakości, a kunszt, z jakim są tworzone, jest absolutnie niepodważalny.

Zobacz więcej