Wyświetlanie 1–24 z 55 wyników

Konsole do przedpokoju

Konsole w przedpokoju są nieodłącznym elementem wyposażenia, ponieważ w tym, często niedocenianym, bo tylko przechodnim pomieszczeniu – pełnią funkcje strategiczne. Zostawiamy na nich najpotrzebniejsze rzeczy podręczne – takie jak klucze od mieszkania, portfele, torebki, czy kluczyki od samochodu. Architekci wnętrz doskonale zdają sobie sprawę natomiast, z faktu, że każdy korytarz, czy przedsionek pełni także rolę powitalnego pomieszczenia w którym najczęściej witamy się z naszymi gośćmi. Dlatego konsole do przedpokoju wybierają nadzwyczaj starannie, umieszczając na nich także szereg elementów dekoracyjnych wnętrza, które cieszą oko: kwiaty w atrakcyjnych wazonach, ramki ze zdjęciami, czy obrazkami oraz różnego rodzaju figurki dekoracyjne, czy świeczniki. Na konsolach do przedpokoju możemy także umieszczać niewielkie lampki, które dodatkowo oświetlają dyskretnie pomieszczenie i nadają mu ciepłego klimatu.

1680,00 2499,00 

Niepowtarzalna stylistyka Twojego przedpokoju

Konsole w przedpokoju pełnią same w sobie także funkcje dekoracyjne. Te funkcjonalne i praktyczne meble mogą nawet przesądzać o charakterze przedsionka, w którym najczęściej poza nimi znajduje się tylko lustro i niewielka szafa, czy wieszak na odzież wierzchnią. W Decor & You zdajemy sobie sprawę z tego faktu doskonale i dlatego oferujemy Ci niepowtarzalne, kolekcjonerskie konsole do przedpokoju, które swoją stylistyką zachwycą każdego gościa. Co istotne, są one niezwykle różnorodne, dzięki czemu wpiszą się w charakter wielu wnętrz. Uwzględniliśmy w naszej ofercie m.in. konsole utrzymane w modernistycznym stylu, wykonane ze stali nierdzewnej i wysokiej jakości hartowanego szkła. Proponujemy również konsole o prostych, geometrycznych kształtach, z naniesionym efektem postarzania, ale również wiele innych, także klasycznych, a nawet glamour. Nasza oferta ponadczasowych konsol wciąż się powiększa, zyskując tym samym nowe grono miłośników ich piękna.

Decor & You - jakość na pierwszym miejscu

Staraliśmy się, aby nasze konsole do przedpokoju były meblami o niezwykle wszechstronnym zastosowaniu - są one większe, ale również mniejsze, ze względu na fakt, że w korytarzach i przedsionkach najczęściej mamy do czynienia z ograniczoną powierzchnią. Jednak mimo to, konsole dostępne w naszym sklepie internetowym nadal są funkcjonalne i zaskakująco estetyczne, dzięki czemu możesz mieć pewność, że będą niepowtarzalnym elementem wyposażenia przedpokoju, ale także w sypialni, czy salonie.

Nasze eleganckie konsole do przedpokoju zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz z dbałością o najdrobniejsze szczegóły na każdym etapie: od ich projektowania, poprzez produkcję aż po etap przygotowania do wysyłki.

Zobacz więcej