Wyświetlanie 1–24 z 31 wyników

Konsole złote

Konsola do przedpokoju przyjmuje najczęściej formę przyściennego stolika. Wąski blat sprawia, że ten mebel pełni głównie rolę dekoracji wnętrza. Jeśli zawiera półki lub szuflady, to wtedy staje się praktycznym miejscem do przechowywania drobiazgów. Jednakże przy wyborze konsoli należy zwrócić uwagę na jej rodzaj, tudzież kolor. W ofercie naszego sklepu internetowego mamy do zaoferowania nietuzinkowe złote konsole.


Z czym łączyć złoty kolor?

Z racji tego, że w naszej ofercie mamy do zaoferowania złote konsole, należy zastanowić się, co można połączyć z tym kolorem. Po pierwsze złoto doskonale łączy się z bielą. Złote stelaże konsoli wśród białych ścian i mebli będą błyszczeć doskonale. Wnętrze, które zostaje w tych kolorach, prezentuje się elegancko oraz subtelnie. Złoto i szarość to połączenie, gdzie złoto otula szare wnętrze ciepłym blaskiem i powoduje, że pomieszczenie staje się o wiele żywsze. Inna kombinacja, której warto spróbować to połączenie złota oraz pasteli. Takie zestawienie pozwala się wyciszyć i uspokoić. Wnętrza w takich kolorach wyglądają przytulnie i świeżo.

Oferta naszego sklepu - złota konsola

W ofercie naszego sklepu mamy do zaoferowania kilka rodzajów złotych konsol. Są to m.in. modele o klasycznym wyglądzie, będące połączeniem złotego stelaża z transparentnym szkłem, co tworzy elegancki mebel, który można umieścić w każdym nowoczesnym wnętrzu. Na uwagę zasługuje ich blat i półka, wykonane ze szkła hartowanego.

Ponadto nie zabrakło też propozycji nieco bardziej ekstrawaganckich, odważnych i nowoczesnych, dla których podstawę stanowi np. złoty stelaż w kształcie litery X. Taki rodzaj złotej konsoli sprawdzi się nie tylko w domowej przestrzeni, ale również w holu hotelowym, czy gabinecie.

Jak przebiega proces zamówienia złotych konsol?

Oprócz wyżej opisanych dwóch modeli złotych konsol, mamy do zaoferowania także inne produkty. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową - w odpowiedniej kategorii znajdziesz wszystkie propozycje tych mebli. Jeżeli masz do nas jakieś pytania, możesz skontaktować się z nami telefonicznie - drogą e-mailową lub poprzez formularz. Gwarantujemy, że konsole zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, które zapewnią ich długą żywotność.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą konsol złotych oraz do późniejszych zakupów! Warto zapoznać się także z innymi produktami, które znajdują się w ofercie sklepu, a mogłyby zostać wykorzystane do aranżacji wnętrz.

Zobacz więcej