Wyświetlanie 1–24 z 36 wyników

Stoliki pomocnicze złote

Stolik pomocniczy może przydać się w każdym mieszkaniu, niezależnie od tego, jakiej jest ono wielkości. Okazuje się bowiem, że nie muszą Państwo wykorzystywać go wyłącznie w salonie, ale również w innych pomieszczeniach, a co więcej, można dopasować go do własnych potrzeb. Podstawową funkcją tego mebla jest uzupełnienie w salonie stolika kawowego. Stanowi on dodatkową powierzchnię do odłożenia kawy czy książki. Umieszcza się go wówczas po jednej ze stron kanapy, czy tuż obok wolnostojącego fotela. Natomiast w wielu mieszkaniach gospodarze wykorzystują go jako kwietniki, stawiając w pobliżu okna, tak, by dostarczyć roślinom odpowiednią ilość słońca. Z kolei inni umieszczają je nawet w ogrodzie, a na nich stawiają rośliny czy kwiaty doniczkowe. Wszyscy, którzy lubią elegancki styl, mogą wybrać np. złote stoliki pomocnicze. Co z nimi zrobić? Mogą zastąpić blat czy szafkę w łazience. Kiedy postawią Państwo na nich perfumy, stworzą całkiem ładną i ozdobną przestrzeń. Jeszcze inni decydują się na zastąpienie szafek nocnych w swojej sypialni tym właśnie meblem. Dlatego, że jest on przenośny, mały, ale też i efektowny. Jak widać, jego funkcji jest naprawdę wiele.

Promocja!
Original price was: 879,00 zł.Current price is: 799,00 zł.
Promocja!
Original price was: 1820,00 zł.Current price is: 1690,00 zł.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze stolika pomocniczego złotego?

Przed zakupem powinni Państwo skupić się na kilku rzeczach. Na samym początku należy rozejrzeć się po swoim mieszkaniu czy otoczeniu, do którego docelowo szukamy złotego stolika pomocniczego. Ważne są przede wszystkim gabaryty stolika. Powinien pasować rozmiarem do pozostałych mebli. Następnie trzeba zwróć uwagę na kolor, a także materiał, z którego został on wykonany. Wszystko powinno ze sobą współgrać. Decydując się na złoty stolik w pomieszczeniu powinny znajdować się również dodatkowe elementy w tym samym kolorze. Mogą być to klamki, rama lustra, kran w kuchni czy łazience, złote świece w sypialni czy lampy. Trzeba pamiętać również o odpowiedniej wysokości. Szukając stolika pomocniczego, z którego stworzą Państwo mini barek, będziecie patrzeć głównie na jego wysokość - sprawdzą się tu te wysokie. Z kolei, jeśli ma to być dodatkowy stoliczek kawowy, powinien być tylko nieco wyższy od głównego, ale nie wyższy od kanapy, czy podłokietnika fotela. Wszystko po to, by móc wygodnie odstawiać na niego różne rzeczy, siedząc właśnie na siedzisku.

Stoliki pomocnicze złote w Decor&You

Przed zakupem stolika warto sprecyzować swoje oczekiwania, aby jak najlepiej dobrać go do wystroju danego wnętrza. Należy tu wziąć pod uwagę m.in. materiał wykonania i odcień, ale dobrze również zaczerpnąć kilku inspiracji, gdzie go postawić i jak zagospodarować. Kiedy zbiorą Państwo te informacje warto również rozejrzeć się w sklepach internetowych. Dlaczego? Otóż jeśli szukają Państwo konkretnego modelu lub konkretnego koloru, jak na przykład złotego stolika pomocniczego, w internecie znajdziecie o wiele większy wybór. A przecież poza funkcjonalnością chodzi również o to, aby stolik się Państwu podobał. Klienci sklepu Decor&You mają dostęp do specjalnie wyselekcjonowanych produktów, które są gwarancją najwyższej jakości oraz estetyki wykonania.

Zobacz również
Stoliki pomocnicze czarne
Stoliki pomocnicze okrągłe
Stoliki pomocnicze wysokie
Zobacz więcej