Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Stoliki kawowe podwójne

Urządzanie mieszkania lub domu to świetna zabawa. Mogą Państwo zaplanować wszystko według własnego gustu i swoich upodobań. Każde pomieszczenie może być inne i mieć nieco inny charakter, ale mimo wszystko dobrze, aby każde z nich miało jakiś element wspólny, który będzie je ze sobą łączył, by razem tworzyły spójną całość. Takim wspólnym motywem przewodnim może być np. kolorystyka ścian, wyjątkowe dodatki, czy też ich styl. Jeśli chodzi o urządzanie wnętrz bardzo popularny stał się aktualnie styl nowoczesny, boho, skandynawski, rustykalny czy vintage. Jednak niezależnie od tego, który z nich Państwo wybiorą, w żadnym domu nie może zabraknąć pewnych podstawowych mebli. Mówiąc o sypialni bezapelacyjnie jest to łóżko, w jadalni stół z krzesłami, a w salonie mowa o sofie i stoliku kawowym podwójnym.

Promocja!
Original price was: 4290,00 zł.Current price is: 3780,00 zł.
Promocja!
Original price was: 3590,00 zł.Current price is: 3199,00 zł.
Promocja!
Original price was: 4290,00 zł.Current price is: 3780,00 zł.
Promocja!
Original price was: 2490,00 zł.Current price is: 2159,00 zł.
Promocja!
Original price was: 5880,00 zł.Current price is: 4999,00 zł.
Promocja!
Original price was: 5880,00 zł.Current price is: 4999,00 zł.

Jaki stolik kawowy wybrać do salonu?

Choć pytanie to z pozoru wydaje się proste, wcale takie nie jest. Wybór stolików jest naprawdę ogromny. Jak wśród nich wybrać właśnie ten, który będzie pasował do Państwa wnętrza? Przede wszystkim należy ustalić kształt, jaki powinien on mieć. Kwadratowy, prostokątny, owalny, okrągły, a może jakiś niestandardowy? Kolejną rzeczą, na której powinni się Państwo skupić, jest rodzaj materiału. Stolik może być wykonany z prawdziwego drewna, może mieć elementy z metaloplastyki, albo ze szkła. Warto też przemyśleć, czy nie kupić podwójnych stolików kawowych. Jaki jest ich plus? Oferują większą powierzchnię do ułożenia na nich np. zestawu kilku filiżanek, czy też dodatkowo eleganckich, nastrojowych świec. W momencie, kiedy nie potrzebujemy tyle miejsca na stoliku, ponieważ gościmy mniej osób, można wsunąć jeden stolik pod drugi. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się nawet w mniejszych mieszkaniach.

Gdzie kupić podwójny stolik kawowy?

Stoliki kawowe w wersji podwójnej stają się coraz bardziej popularne. Wiele osób decyduje się na umieszczenie ich w zaciszu własnego domu. Mają różne kształty. Jeden ze stolików przeważnie jest mniejszy od drugiego, tak, by idealnie się uzupełniały. Dzięki temu można również wsunąć jeden pod drugi, co pozwoli zaoszczędzić nieco miejsca w mieszkaniu. Jeśli chodzi o zakup takiego stolika warto na początku sprecyzować swoje oczekiwania i odpowiedzieć na pytania związane m.in. z materiałem jego wykonania, odcieniem, wielkością, kształtem, a także ogólnym stylem. Następnie można przejść już do wyboru konkretnego modelu z oferty sklepu, takiego jak Decor&You i podjąć decyzję, który z nich pasuje do Państwa wnętrza najbardziej.

Podwójny stolik kawowy będzie pasował do każdego wnętrza

Prawda jest taka, że ten typ stolika pasuje do każdego wnętrza i każdego mieszkania. Nie ma znaczenia, czy jest ono duże, czy małe. Dlaczego? Ponieważ ustawienie stolików można dowolnie modyfikować. Pamiętajmy, że nie zawsze muszą one być typowymi stolikami kawowymi, połączonymi jeden z drugim. Jeden z nich można wykorzystać jako na przykład podstawkę, na której umieszczą Państwo kwiat w donicy, albo w wazonie. Jeśli chodzi o styl stolików, na rynku jest ich naprawdę wiele. Warto dobrać je w taki sposób, aby komponowały się z innymi meblami w pomieszczeniu.

Zobacz również:
Stoliki kawowe prostokątne
Stoliki kawowe szklane
Stoliki kawowe złote
Zobacz więcej