Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Lampy Pirelo Orlicki

Kolekcja lamp Pirelo spełnia najwyższe standardy dotyczące estetyki. Doskonale uzupełni wnętrza nowoczesne, klasyczne, jak i te zaprojektowane w stylu nowojorskim. Kolekcja obejmuje plafony, czyli lampy montowane bezpośrednio do sufitu. Nie zajmują tyle miejsca, co klasyczne lampy wiszące, zatem dobrze sprawdzają się w niskich i małych pomieszczeniach. Pozwalają zaoszczędzić miejsce bez utracenia wysokiej jakości oświetlenia.

W kolekcji Pilero znajdują się lampy w dwóch wersjach kolorystycznych. Pierwsza z nich stanowi połączenie barwy kremowej i chromowanej, z kolei druga – kremowej i złotej. Obydwie wersje prezentują się elegancko, a w Twoim wnętrzu, poza funkcją praktyczną sprawdzą się również jako elementy dekoracyjne!


Co warto wiedzieć o serii lamp Pirelo Orlicki Design

Gdzie można umieścić lampę Orlicki Pirelo?

Miejsce, w którym umieścisz lampę z kolekcji Pirelo zależy wyłącznie od Twoich potrzeb! Najlepiej sprawdzają się jednak jako główne źródło światła w wybranym pomieszczeniu. Ze względu na montaż bezpośrednio do sufitu, nie pozwalają oświetlić określonej strefy – w tej roli zdecydowanie lepiej sprawdzają się lampy punktowe.

Lampa Pirelo znajdzie zastosowanie np. na korytarzu, a także na środku sypialni, salonu lub pokoju biurowego.

Jakie wymiary posiadają lampy z kolekcji Pirelo marki Orlicki?

Wszystkie lampy z kolekcji Pirelo Orlicki Design posiadają 40 cm średnicy oraz 12 cm wysokości. Nie zajmują wiele miejsca, są uniwersalne.

Jakie zalety przemawiają za lampami Pirelo?

Plafony Pirelo posiadają wiele zalet, które z pewnością docenisz! Przede wszystkim zapewniają wysokiej jakości światło, które przekłada się na komfort użytkowania mieszkania. Odpowiednie oświetlenie ma istotny wpływ na samopoczucie domowników. Pomaga utrzymać odpowiednio poziom skupienia i koncentracji. Zwiększa wydajność nie tylko w pracy, ale również sprzątaniu i gotowaniu.

Lampy prezentują się unikalnie, zatem pozwolą wyróżnić Twoje wnętrze. Dzięki temu, że są montowane bezpośrednio do sufitu i zajmują mało miejsca – oszczędzają przestrzeń. Ich jakość wykonania sprawia, że stanowią inwestycję na długie lata. Zachowują swój pierwotny wygląd i cieszą wzrok.

Z jakich materiałów wykonano plafony Pirelo?

Plafony Pirelo zostały wykonane z połączenia trzech materiałów:

- metalu,

- szkła,

- tkaniny.

Do ich produkcji wykorzystano wyłącznie wysokogatunkowe materiały, dzięki czemu wykazują odporność na uszkodzenia i zarysowania.

Czy plafony Pirelo są odpowiednie dla wyższych pomieszczeń?

Plafony najlepiej odnajdują się w niższych i mniejszych pomieszczeniach. W wysokich mogą okazać się dobrym dodatkiem, jednak najlepsze oświetlenie zapewnią inne rodzaje lamp, np. lampy wiszące.

W wysokich wnętrzach efektowne plafony mogą nie być dobrze widoczne, a światło, które zapewniają – może nie docierać we wszystkie miejsca.

Jakie źródło światła jest potrzebne do lampy z kolekcji Pirelo?

Lampy Orlicki Pirelo wymagają zastosowania trzech żarówek E14 o maksymalnej mocy 12W. Doskonale w tej roli sprawdzą się żarówki LED, które poza wysoką jakością światła, charakteryzują się również długą żywotnością i ekologią. Nie wymagają określonego czasu na nagrzanie i nie powodują poparzeń, ponieważ nie są gorące, jak ma to miejsce w przypadku klasycznych żarówek.

Zobacz więcej