Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Lampy Lexus Orlicki

Znajdujące się w tej kategorii lampy pochodzą z kolekcji Lexus polskiej marki Orlicki Design. Zostały zaprojektowane w stylu glamour i przykuwają uwagę za sprawą swojego niekonwencjonalnego wyglądu. Każda z lamp nieco różni się od siebie, co znacznie ułatwia wybór odpowiedniego modelu.

Kolekcja Lexus obejmuje lampy wiszące, jak i praktyczne plafony, które pomogą Ci stworzyć luksusową i jednocześnie praktyczną przestrzeń. Poza ciekawym stylem, lampy Lexus charakteryzuje również wysoka jakość wykonania. Wykazują wysoką odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i są łatwe do utrzymania w czystości. Ich codzienne użytkowanie to czysta przyjemność!


Co warto wiedzieć o serii lamp Lexus Orlicki Design

Jakie materiały wykorzystano do produkcji lamp Lexus?

Do produkcji lamp z kolekcji Lexus wykorzystano:

- metal,

- szkło,

- kryształ.

Materiały te zapewniają lampom zarówno trwałość, jak i ciekawy efekt wizualny. Oryginalności nadają im w szczególności kryształy.

W jakich pomieszczeniach najlepiej sprawdzą się lampy Orlicki Lexus?

Lampy z kolekcji Lexus dobrze odnajdą się m.in. w salonach, sypialniach, pokojach biurowych, a także na korytarzach. Zapewnią równomiernie rozprowadzone światło i podniosą funkcjonalność mieszkania!

Kiedy warto zdecydować się na plafony z kolekcji Lexus marki Orlicki?

Plafony są wykorzystywane głównie jako oświetlenie miejscowe. Stanowią dobrą alternatywę dla tradycyjnych kinkietów. Doświetlają przestrzeń. Mogą posłużyć do zaakcentowania np. wiszących obrazów, luster oraz wszelkich dekoracji.

W dużych pomieszczeniach możesz z powodzeniem zastosować kilka plafonów. Wiele zależy również od funkcji danego pokoju. Jeśli wymaga on bardzo dobrego oświetlenia, plafony koniecznie połącz z lampą wiszącą. Z kolei gdy pomieszczenie jest niewielkie i dobrze oświetlone naturalnym światłem – wystarczający może okazać się jeden plafon.

Co wyróżnia lampy z tej serii?

Lampy z kolekcji Lexus wyróżnia przede wszystkim oryginalny wygląd. Poza swoją główną funkcją, jaką jest oświetlanie przestrzeni, dodatkowo sprawdzą się jako niebanalne dekoracje. Posiadają szklane klosze, a ich wnętrze wyróżnia się za sprawą efektownych kryształków.

Przez kryształy przedziera się delikatne, klimatyczne światło, które wprowadza do wnętrz niepowtarzalną atmosferę! Pozwala wyróżnić wnętrze oraz sprawia, że chce się w nim przebywać. Lampy z kolekcji Lexus pozwolą Ci się zrelaksować po ciężkim dniu. Zapomnisz o swoich codziennych troskach.

Jakie wymiary posiadają lampy Lexus?

Wymiary lamp z kolekcji Lexus są następujące:

- Lexus 500 S Claro – 50 cm szerokości, 20 cm wysokości i 120 cm wysokości całkowitej

- Lexus 500 PL Claro – 50 cm szerokości i 22 cm wysokości

- Lexus Parette Claro – 40 cm szerokości, 22 cm wysokości i 18 cm głębokości

- Lexus Parette Bianco – 40 cm szerokości, 22 cm wysokości i 18 cm głębokości

Lampy zajmują niewiele miejsca i są niezwykle praktyczne!

Jakie funkcje pełnią lampy Lexus firmy Orlicki Design?

Głównym zadaniem lamp z kolekcji Lexus jest oświetlenie przestrzeni. Zapewniają wysokiej jakości, równomiernie rozprowadzone światło i podnoszą funkcjonalność wnętrza. Odpowiednie oświetlenie ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków. Jest niezbędne m.in. do gotowania, czytania książek, pracy, nauki, jak i wszelkich czynności wykonywanych po zmroku.

Zobacz więcej